Rezultat în așteptare
1v1 · Multiplayer
Blood Bath
25 septembrie 2026 16:31 · 11:10 · Contestat · username a fost eliminat · Jucat prin Kuala Lumpur
Rezultat în așteptare
Rezultat în așteptare
kabu2username clădire unitate muncitor moarte start minerale gaz
kabu2
4
50
0
4/10
username
4
50
0
4/9
kabu2
4
50
0
4/10
username
4
50
0
4/9
kabu2
4
50
0
4/10
username
4
50
0
4/9
kabu2
4
50
0
4/10
username
4
50
0
4/9
kabu2
5
48
0
5/10
username
5
0
0
5/9
kabu2
6
94
0
6/10
username
5
0
0
5/9
kabu2
6
198
0
6/10
username
5
0
0
5/9
kabu2
8
84
0
8/10
username
5
0
0
5/9
kabu2
9
112
0
9/10
username
5
32
0
5/9
kabu2
11
148
0
11/18
username
5
72
0
5/9
kabu2
11
192
0
11/18
username
7
52
0
7/9
kabu2
13
136
72
13/26
username
8
74
0
8/9
kabu2
14
122
160
14/26
username
9
86
0
9/9
kabu2
16
174
264
16/26
username
9
248
0
9/9
kabu2
17
350
368
17/26
username
9
360
0
9/9
kabu2
17
208
472
18/26
username
9
256
0
9/9
kabu2
17
274
576
20/34
username
9
344
0
9/25
kabu2
18
132
680
22/34
username
9
432
0
9/25
kabu2
20
356
784
25/42
username
9
528
0
9/25
kabu2
21
122
638
26/42
username
9
350
0
9/25
kabu2
23
170
692
30/42
username
11
230
0
11/25
kabu2
24
442
796
31/50
username
12
136
0
12/33
kabu2
24
554
750
31/50
username
12
124
0
12/33
kabu2
24
810
854
28/50
username
10
188
0
10/33
kabu2
24
1.090
958
26/50
username
5
188
0
5/33
kabu2
24
54
354
30/50
username
5
188
0
5/33
kabu2
24
100
258
32/50
username
6
194
0
6/33
kabu2
25
62
362
38/50
username
6
210
0
6/33
kabu2
26
358
466
42/50
username
2
26
0
2/33
kabu2
28
638
570
44/50
username
3
34
0
3/33
kabu2
28
966
674
45/50
username
1
34
0
1/33
kabu2
28
1.246
778
47/50
username
0
34
0
0/25
kabu2
28
1.550
882
47/50
username
0
34
0
0/17
kabu2
28
1.878
986
47/50
username
0
34
0
0/8
Momentum
Calculat din eșantioanele înregistrate, nu un fapt înregistrat: partea fiecărei tabere din costul listat al unităților de pe hartă (inclusiv muncitorii și unitățile neterminate) plus 10% din banca sa necheltuită. Arată cine era în avantaj pe hartă, nu cine urma să câștige.
- kabu2 · 90% din joc în avantaj
- username · 0% din joc în avantaj
- Marcajele indică ciocnirile: 1 intervale între eșantioane în care au fost distruse 5 sau mai multe unități. Treci cu mouse-ul peste un marcaj ca să vezi pierderile.
Pe scurt
kabu2username
-
Scor
-
Minerale
-
Gaz
-
Unități produse
-
Unități eliminate
-
APM
Bătălia, în timp
Eșantioane la fiecare 240 de cadre de simulare (aproximativ 10 secunde). Jucătorii au aceeași scară în fiecare grafic. Valorile exacte înregistrate sunt incluse în exportul registrului.
kabu2 6.634 username 1.434
kabu2 2.360 username 0
kabu2 12 username 0
kabu2 3.4 minute peste 1.000 username 0.0 minute peste 1.000
kabu2 28 la 9:44 username 13 la 7:13
kabu2 la limită de la 2:51 username la limită de la 4:12
Pentru următorul joc
Calculat din eșantioanele înregistrate, la aproximativ zece secunde distanță, ca să le duci în următorul joc. Curbele sunt desenate mai sus, în Bătălia, în timp.
| Macro în timp | kabu2 | username |
|---|---|---|
| Minute cu peste 1.000 necheltuiteminerale și gaz, numărate între eșantioane | 3.4 | 0.0 |
| Timp eșantionat la limita de supplyla limită având 100+ minerale; eșantioanele sunt la aproximativ zece secunde distanță | ~10 s | ~60 s |
| Clădiri de producție la 8:00hatchery, lair, hive · barracks, factory, starport · gateway, robotics facility, stargate | 3 | 1 |
| Primul detector mobilscience vessel · overlord, de la început · observer | — | — |
| Prima detecție staticămissile turret sau comsat station · spore colony · photon cannon | — | — |
kabu2
Tot ce a intrat în luptă
Reconstituit din ciclul de viață al unităților. Unitățile de start contează ca produse, iar o transformare contează și ca noua unitate: un Drone care a devenit Hatchery le-a produs pe amândouă.
- ProdusePierduteRămase
-
Terran SCV
28028
-
Terran Marine
1055
-
Terran Siege Tank
505
-
Terran Supply Depot
505
-
Terran Medic
220
-
Terran Wraith
202
-
Terran Barracks
202
-
Terran Command Center
101
-
Terran Refinery
101
-
Terran Academy
101
-
Terran Factory
101
-
Terran Starport
101
-
Terran Machine Shop
101
-
Terran Armory
101
Niveluri de îmbunătățiri
U-238 Shells
Cercetări finalizate
Tank Siege Mode
Supply final pe rasă
-
Terran47 / 50
username
Tot ce a intrat în luptă
Reconstituit din ciclul de viață al unităților. Unitățile de start contează ca produse, iar o transformare contează și ca noua unitate: un Drone care a devenit Hatchery le-a produs pe amândouă.
- ProdusePierduteRămase
-
Protoss Probe
19190
-
Protoss Pylon
330
-
Protoss Nexus
110
-
Protoss Assimilator
110
-
Protoss Gateway
110
-
Protoss Shield Battery
110
Îmbunătățiri și cercetări
Nu s-a cercetat nimic.
Supply final pe rasă
- —
Comparație între jucători
Linia de sub fiecare număr arată partea acelui jucător din rând, la fel ca barele de mai sus.
| Statistică | kabu2 | username |
|---|---|---|
| Luptă și scor | ||
| Unități produse | 47 | 19 |
| Unități pierdute | 7 | 19 |
| Unități eliminate | 19 | 7 |
| Clădiri construite | 14 | 7 |
| Clădiri pierdute | 0 | 7 |
| Clădiri distruse | 7 | 0 |
| Scor unități | 3.300 | 950 |
| Scor clădiri | 1.525 | 725 |
| Scor combinat unități + clădiri | 4.825 | 1.675 |
| Economie | ||
| Minerale colectate | 6.634 | 1.434 |
| Gaz colectat | 2.360 | 0 |
| Minerale necheltuite | 1.934 | 34 |
| Gaz necheltuit | 1.010 | 0 |
| Valoare listată în minerale | 4.655 | 0 |
| Valoare listată în gaz | 1.005 | 0 |
| Forțe rămase | ||
| Unități rămase | 40 | 0 |
| Clădiri rămase | 14 | 0 |
| Unități finalizate rămase | 40 | 0 |
| Clădiri finalizate rămase | 14 | 0 |
| Muncitori rămași | 28 | 0 |
| Unități de armată rămase | 12 | 0 |
| Activitate | ||
| APM | 23 | 16 |
Totalurile construite includ unitățile de start. APM numără comenzile, inclusiv selecțiile; nu este APM efectiv. Armata include unitățile care nu sunt muncitori sau clădiri și care consumă supply. Valoarea listată în resurse însumează costurile actuale ale tipurilor de unități, inclusiv unitățile neterminate; nu reprezintă resursele cheltuite. Durata folosește timpul simulării (42 ms pe cadru). O liniuță înseamnă indisponibil sau nedefinit.
Ciclul de viață al unităților
Forțele de start, aparițiile, finalizările, transformările, schimbările de proprietar și pierderile. Aparițiile pot include unități generate sau invocate; nu este o listă de comenzi de construcție.
| Timp | Jucător | Eveniment | Unitate / clădire |
|---|---|---|---|
| 0:00 | kabu2 | Forță de start | Terran SCV |
| 0:00 | kabu2 | Forță de start | Terran SCV |
| 0:00 | kabu2 | Forță de start | Terran SCV |
| 0:00 | kabu2 | Forță de start | Terran SCV |
| 0:00 | kabu2 | Forță de start | Terran Command Center |
| 0:00 | username | Forță de start | Protoss Probe |
| 0:00 | username | Forță de start | Protoss Probe |
| 0:00 | username | Forță de start | Protoss Probe |
| 0:00 | username | Forță de start | Protoss Probe |
| 0:00 | username | Forță de start | Protoss Nexus |
| 1:07 | kabu2 | Apărută | Terran SCV |
| 1:16 | username | Apărută | Protoss Probe |
Pagina 1 din 20